Mobirise
Masaże i rytuały

Zdrowie jest najważniejsze, a nic lepiej nie regeneruje Twojego organizmu niż chwila relaksu dla Ciebie i Twojego ciała. Oddaj się w nasze ręce i poczuj jak Twój organizm pochłania spokój i opanowanie. Daj się ponieść chwili relaksu i odpocznij od codziennego natłoku obowiązków i gonitwy myśli.

Mobirise
Modelowanie sylwetki
i konsultacje

Piękne, jędrne i zadbane ciało to ciężka praca i wiele wyrzeczeń. Na szczęście możemy pomóc Ci w Twojej drodze do idealnej sylwetki. W studiu Akademia Zdrowia zajmiemy się kompleksowo Twoim ciałem. Wszystko dla szybkiego oraz przede wszystkim zauważalnego efektu i zadowolenia ze swojego ciała.

Mobirise
Kosmetologia

Nie masz czasu by zadbać o siebie? Jesteś zmęczona lub zestresowana? Oddaj się w nasze ręce, a my sprawimy, że odżyjesz na nowo. Każdy z nas chciałby wyglądać młodo,ale czasu nie da się zatrzymać. My zrobimy wszystko, aby czas spowolnił się dla Ciebie oraz Twojej skóry.

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i otrzymuj kody rabatowe na usługi w naszym SPA

SPA BLOG

Ciekawostki i informacje z świata beauty
Olejki do masażu
Data: 05-12-2020

Na nasz nastrój wpływa bardzo wiele różnych czynników. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ogromne znaczenie ma moc zapachu i jak można wykorzystać aromaterapię w masażu(...)

Masaż
twarzy
Data: 03-01-2021

Masaż twarzy to zabieg, który poprawia stan skóry każdej kobiety. Jego celem jest zapobieganie powstawaniu zmarszczek oraz poprawa wyglądu Waszej skóry(...)

Ból lędźwi od pracy
Data: 11-01-2021

Ból lędźwi od pracy to problem z którym zmaga się wiele osób. Jednym z wielu czynników, które wpływają na występowanie bólu dolnej części kręgosłupa jest charakter pracy (...)

O Nas

Beauty SPA w Bydgoszczy. Zadbamy o Twoje ciało i dobre samopoczucie. Robimy wszystko, aby spowolnić czas, a współczesne metody pomagają nam w tym procesie.

Nawigacja

Website was built with Mobirise