Masaż twarzy

Masaż twarzy to zabieg, który poprawia stan skóry każdej kobiety. Jego celem jest zapobieganie powstawaniu zmarszczek oraz poprawa wyglądu Waszej skóry. Jest to również doskonały sposób na relaks i zmniejszenie napięcia mięśniowego.

Systematyczny zabieg masażu twarzy przede wszystkim spłyca zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych oraz dodatkowo ujędrnia skórę. Wraz z wiekiem skóra traci jędrność i sprężystość. Pojawiają się pierwsze zmarszczki, bruzdy oraz worki i cienie pod oczami.
Masaż twarzy jest najprostszym sposobem na to, aby pobudzić mięśnie i komórki skóry do pracy, a tym samym zyskać piękny, świeży i młody wygląd.

Masaż twarzy jest najbardziej efektywny jeśli trwa około 20 minut i powinien być powtarzany przez kolejne 10 następnych dni, następnie potrzebna jest tygodniowa przerwa. Wiele kosmetologów razi, aby masaż był wykonywany raz w tygodniu w przypadku skóry cienkiej lub wiotkiej oraz nawet 3 razy w tygodniu w przypadku skóry mocniejszej i grubszej.

Warto zaznaczyć, że masaż twarzy nie jest przeznaczony dla każdego, na taki zabieg nie powinny decydować się osoby chore w trakcie infekcji bądź przeziębienia lub kobiety w ciąży. Masażu twarzy w szczególności powinny unikać osoby chore na:

● ropne migdały

● trądzik

● opryszczkę

● miażdżycę

● powiększone węzły chłonne

● zapalenie żył,

● stany zapalne jamy ustnej

Pierwsze 3 dni po wyrwaniu zęba to również przeciwwskazanie do wykonania zabiegu masażu twarzy.


Masaż twarzy to zabieg, który daje naszej skórze wiele korzyści. Warto pamiętać, że nie należy szarpać skóry, a masować ją na środku twarzy zapewniając równomierny nacisk. Prawidłowo wykonany masaż jest w stanie spowolnić starzenie się skóry. Masaż twarzy to wiele zalet, m.in:

● pobudzenie skóry do odnowy

● dotlenienie skóry

● pobudzenie układu limfatycznego

● pobudzenie mikrokrążenia

● usunięcie martwego naskórka

● rozluźnienie mięśni

● działanie przeciwzmarszczkowe

● poprawa owalu twarzy

● zwiększenie produkcji elastyny oraz kolegenu 

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i otrzymuj kody rabatowe na usługi w naszym SPA

O Nas

Beauty SPA w Bydgoszczy. Zadbamy o Twoje ciało i dobre samopoczucie. Robimy wszystko, aby spowolnić czas, a współczesne metody pomagają nam w tym procesie.

Nawigacja

Mobirise web page maker - More here